UAB „ART21“
Informacinių technologijų bendrovė, kurianti IT produktus išskirtinai tik žemės ūkio sektoriui. Bendrovė kuria ir tobulina veiklos valdymo sistemą AgroSmart elevatoriams, ūkininkams bei sandėliavimo ir tyrimų veikla užsiimančioms bendrovėms. Sistema skirta veiklos valdymo apskaitai, apjungia visus procesus, automatizuoja mechaninį darbą, tiekėjų, pirkėjų, laboratorijos, sandėlių valdymą ir pateikia reikalingas ataskaitas administravimui. Investuotos lėšos naudojamos produkto vystymui eksporto rinkose.
Bendrovės vadovas Augustas Alešiūnas išrinktas 2010 metų jaunuoju verslininku.
UAB „Eruditus“
Bendrovė kuria virtualaus mokymosi ir elektroninio mokomojo turinio distribucijos ir monetizacijos įrankius, kurie veikia socialinių tinklų aplinkoje. Pagrindinė UAB „Eruditus“ misija - sukurti patogią ir jaukią mokymosi aplinką socialiniuose tinkluose, kuri maksimaliai išnaudotų socialinių tinklų aplinkos teikiamus privalumus ir įgalintų mokytis žymiai greičiau ir efektyviau.
UAB „Mademaster“
Bendrovė užsiima programinių staklių ir automatinių įrenginių gamyba bei gamybos automatizavimu.
Investuotos lėšos naudojamos plėtrai.
 
UAB „Prekybos centras internete“
GETSHOPIN vysto profesionalią e-parduotuvių kūrimo ir valdymo platformą, kurios dėka kiekvienas norintis turėti el. prekybos verslą – gali tai padaryti greitai, patogiai ir be rizikos. Trumpai tariant – GETSHOPIN suteikia profesionalią el. parduotuvę kiekvienam norinčiam. Viskas ką reikia turėti - produkcija, kuria bus prekiaujama. GETSHOPIN pasirūpins profesionalia sistema, dizainu, serveriais ir kitais techniniais niuansais, kurių reikia norint turėti profesionalią el. parduotuvę. Be viso to, su GETSHOPIN savo el. komercijos verslą galima vystyti nemokamai.
UAB „ProBioSanus“
Probiotinių švaros ir antialerginių kūno priežiūros produktų gamybos bendrovė.
Investicijos yra skirtos probiotinių buitinės priežiūros produktų gamybos linijos paleidimui Lietuvoje.
1   2   3   4 Pirmyn