2015/11/24
Verslo angelų fondas I (toliau - Fondas), kartu su verslo angelais investuojantis į jaunas įmones, pardavė visas turimas biodujų jėgainių Sigvilta ir Lepita akcijas ir konvertuojamas obligacijas Modus Energijai. Fondas kartu su verslo angelais investavo į bendrovių startą prieš dvejus metus. Per šį laikotarpį įmonėms pavyko pasiekti planuotus tikslus, pradėti stabiliai veikti. Į dvi įmones valdančias 1’000 kW ir 625 kW biodujų jėgaines Fondas ir verslo angelai per keletą etapų investavo apie 1,5 mln. eurų. Investiciniame projekte dalyvauja ir kiaulių kompleksus Pasodėlė ir Sajas valdanti įmonė Idavang.
2015/08/25
3-5 October 2015 - Istanbul, Turkey
Startup Istanbul is the leading startup event which brings together founders, investors and executives in the region. It's a gathering of the leading startups, internet companies, business angels and venture capitalists from Asia and Europe.
Istanbul is the perfect setting for a tech conference for Digital Minded Companies, Ventures and Startups with global ambitions in the region. This event is made of networking. Hours of networking with best founders, executives, entrepreneurs and investors all around the region.
This year’s event will have more than 100 selected startups and more than 1.500 attendees.
More information and registration: http://www.startupistanbul.com/
 
2015/08/24
Data ir laikas: 2015 m. spalio 6 d. 9:00 val.
Vieta: „EUROPA Royale“ viešbučio konferencijų centras, Miško g. 11, LT-44321 Kaunas
Išsami forumo programa ir registracija
www.pletrosforumas.lt
2014/07/16
Verslo angelų fondas I (toliau - Fondas), kartu su verslo angelais investuojantis į jaunas įmones, pardavė visas turimas armatūros apdirbimo UAB „Kaunas metal“ akcijas. Fondas kartu su verslo angelais investavo į bendrovės startą prieš dvejus metus. Per šį laikotarpį įmonei pavyko pasiekti 2 mln Lt mėnesio pardavimus ir uždirbti jaunai bendrovei solidų grynąjį pelną. UAB „Kaunas metal“ gamina armatūros ruošinius, kuriuos realizuoja Skandinavijos rinkoje. Fondas ir verslo angelai į bendrovę per keletą etapų investavo 2,762 mln. litų (800 tūkst. eurų) išpirkdami akcijų ir konvertuojamųjų obligacijų emisijas.
2014/03/04
Kaunietis Eimantas verslo idėją brandinti pradėjo jau prieš penkerius metus. Nors pirmieji bandymai nebuvo sėkmingi, šiandien jo vadovaujami restoranai veikia ne tik Kaune, bet ir Vilniuje. Visgi lengva verslininkui nebuvo. Pirmąjį restoraną Eimantas atidarė iš savų lėšų, tačiau jau netrukus ėmė dairytis kitų finansavimo šaltinių. Čia į pagalbą jam atėjo rizikos kapitalo fondai.
Daugiau apie šiuos fondus ir kaip jie veikia žiūrėkite video reportaže: Rizikos kapitalo fondai
 
2014-02-28 Monika Plepė
www.pinigukarta.lt
 
1   2   3   6 Pirmyn